Диск отрезной алмазный Distar Turbo Super D232 d22.2 (10115085018)
+ разработан для производительной резки высокоармированных бетонов
+ способность работы с тяжелым армированием. Увеличенный ресурс работы
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 232 ммПосадковий діаметр (d) - 22.2 мм.Висота шару - 12 мм.Використовується на - Болгарці.Клас диска - Industrial (7D).Тип диска - Турбо (Turbo).Тип різання - Сухий рез.Товщина алмазного шару (X) - 2.6 мм.Призначення - по бетону,з залізобетону,по цеглі,по тротуарній плитці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 12 мм |
| Використовується на | Болгарке |
| Клас диска | Industrial (7D) |
| Призначення | для бетону, залізобетону, по цеглу, тротуарній плитці |
| Зовнішній діаметр (D) | 232 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 22,2 мм |
| Тип диска | Турбо (Turbo) |
| Тип різу | Сухой рез |
| Товщина алмазного шару (X) | 2.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 172 ₴


