Диск відрізний алмазний Distar Marble D200 d25.4 (11120053015)
+ високий ресурс, чистий рез
+ розроблений для обробки всіх видів мармуру
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 200 мм.Посадковий діаметр (d) - 25.4 ммВисота шару - 10 мм.Використовується на - Плиткорезе.Клас диска - Extra (5D).Тип диска - Суцільний (Continuous).Тип різання - Мокрий рез.Товщина алмазного шару (X) - 1.6 ммПризначення - з вапняку,по мармуру.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| Використовується на | Плиткорізе |
| Клас диска | Extra (5D) |
| Призначення | по вапняку, по мармуру |
| Зовнішній діаметр (D) | 200 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 25.4 мм |
| Тип диска | Сплошной (Continuous) |
| Тип різу | Мокрий різ |
| Товщина алмазного шару (X) | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 277 ₴


