Диск відрізний алмазний Bosch Standard for Concrete D150 d22 (2608602198)
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 150 мм.Посадковий діаметр (d) - 22.2 мм.Висота шару - 10 мм.К-сть сегментів - 9.Тип диска - Сегмент (Segment).Тип різання - Сухий рез.Товщина алмазного шару (X) - 2 мм.Призначення - по бетону.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| К-в сегментів | 9 |
| Призначення | для бетону |
| Зовнішній діаметр (D) | 150 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 22,2 мм |
| Тип диска | Сегмент (Segment) |
| Тип різу | Сухой рез |
| Товщина алмазного шару (X) | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 639 ₴




