
Диск відрізний алмазний Bosch Standard for Ceramic D115 d22 (2608602201)
458 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: ik_2000815
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Диск отрезной алмазный Bosch Standard for Ceramic D115 d22 (2608602201)
Характеристики:Наружный диаметр (D) - 115 мм.Посадочный диаметр (d) - 22.2 мм.Высота слоя - 7 мм.Тип диска - Сплошной (Continuous).Тип реза - Сухой рез.Товщина алмазного шару (X) - 1.5 мм.Призначення - по кераміці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 7 мм |
| Призначення | з кераміки |
| Зовнішній діаметр (D) | 115 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 22,2 мм |
| Тип диска | Сплошной (Continuous) |
| Тип різу | Сухой рез |
| Товщина алмазного шару (X) | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 458 ₴



