Алмазний відрізний круг з керамограніту Baumesser 1A1R D125 d22,23 Universal Pro (91315018010)
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 125 мм.Посадковий діаметр (d) - 22.2 мм.Висота шару - 5 ммТип диска - Турбо (Turbo).Тип різання - Сухий рез.Товщина алмазного шару (X) - 1.8 ммПризначення - по кераміці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baumesser |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 5 мм |
| Призначення | з кераміки |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 22,2 мм |
| Тип диска | Турбо (Turbo) |
| Тип різу | Сухой рез |
| Товщина алмазного шару (X) | 1.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 302 ₴


