Диск відрізний алмазний Distar Technic D400 d25.4 (14120086026)+ призначений для роботи на приводах низької і середньої потужності (від 4 до 9 кВт)
+ універсальність застосування
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 400 мм.Посадковий діаметр (d) - 25.4 ммВисота шару - 10 мм.Використовується на - Швонарезчике.К-сть сегментів - 24.Тип диска - Сегмент (Segment).Тип різання - Мокрий рез,Сухий рез.Товщина алмазного шару (X) - 3.8 мм.Призначення - по бетону,з залізобетону.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| Використовується на | Швонарезчике |
| К-в сегментів | 24 |
| Призначення | для бетону, залізобетону |
| Зовнішній діаметр (D) | 400 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 25.4 мм |
| Тип диска | Сегмент (Segment) |
| Тип різу | Мокрий різ, сухий розріз |
| Товщина алмазного шару (X) | 3.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 253 ₴


