
Відрізний круг по бетону Baumesser 1A1RSS/C1 400x3,8/2,8x10x25,4-11,5-24 HIT Beton PRO (94120008026)
3 203 ₴
- В наявності
- Код: ik_2031021
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Отрезной круг по бетону Baumesser 1A1RSS/C1 400x3,8/2,8x10x25,4-11,5-24 HIT Beton PRO (94120008026)
Характеристики:Наружный диаметр (D) - 400 мм.Посадочный диаметр (d) - 25.4 мм.Высота слоя - 10 мм.К-во сегментов - 24.Тип диска - Сегмент (Segment).Тип різання - Сухий рез.Товщина алмазного шару (X) - 3.8 мм.Призначення - по бетону.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baumesser |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| К-в сегментів | 24 |
| Призначення | для бетону |
| Зовнішній діаметр (D) | 400 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 25.4 мм |
| Тип диска | Сегмент (Segment) |
| Тип різу | Сухой рез |
| Товщина алмазного шару (X) | 3.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 203 ₴

