
Диск відрізний алмазний Distar Granite D350 d32 (11127034024)
3 461 ₴
- В наявності
- Код: ik_2032585
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск отрезной алмазный Distar Granite D350 d32 (11127034024)
+ высокий ресурс, чистый рез
+ разработан для профессиональной обработки всех видов гранита
Характеристики:Наружный диаметр (D) - 350 мм.Посадочный диаметр (d) - 32 мм.Высота слоя - 10 мм.Клас диска - Extra (5D).Тип диска - Суцільний (Continuous).Тип різання - Мокрий рез.Товщина алмазного шару (X) - 2.2 мм.Призначення - по граніту,по кераміці,по мармуру,по пісковику.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| Клас диска | Extra (5D) |
| Призначення | по граніту, по кераміці, по мармуру, по пісковику |
| Зовнішній діаметр (D) | 350 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
| Тип диска | Сплошной (Continuous) |
| Тип різу | Мокрий різ |
| Товщина алмазного шару (X) | 2.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 461 ₴

