
Диск відрізний алмазний Distar Maestro D230 d22.2 (12315051017)
3 320 ₴
- В наявності
- Код: 12315051017
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск отрезной алмазный Distar Maestro D230 d22.2 (12315051017)
+ диск разработан для профессиональной работы со всеми видами гранитов
+ высокие скорость и ресурс
+ высокая стойкость диска к продолжительным нагрузкам
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 230 мм.Посадковий діаметр (d) - 22.2 мм.Висота шару - 12 мм.Використовується на - Болгарці.К-сть сегментів - 16.Клас диска - Industrial (7D).Тип диска - Сегмент (Segment).Тип різання - Сухий рез.Товщина алмазного шару (X) - 2.6 мм.Призначення - по граніту,по мармуру,по пісковику.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 12 мм |
| Використовується на | Болгарке |
| К-в сегментів | 16 |
| Клас диска | Industrial (7D) |
| Призначення | по граніту, по мармуру, по піщанику |
| Зовнішній діаметр (D) | 230 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 22,2 мм |
| Тип диска | Сегмент (Segment) |
| Тип різу | Сухой рез |
| Товщина алмазного шару (X) | 2.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 320 ₴



