
Диск відрізний алмазний Distar 1A1RSS/C3-W CLASSIC Н12 D232 d22.2 (12315011018)
2 938 ₴
- В наявності
- Код: ik_2034068
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск відрізний алмазний Distar 1A1RSS/C3-W CLASSIC Н12 D232 d22.2 (12315011018)
+ призначений для роботи з абразивними бетонами
+ високий ресурс по абразивним будівельних матеріалів
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 232 ммПосадковий діаметр (d) - 22.2 мм.Висота шару - 10 мм.Використовується на - Болгарці.К-сть сегментів - 16.Клас диска - Extra (5D).Тип диска - Сегмент (Segment).Тип різання - Сухий рез.Товщина алмазного шару (X) - 2.4 мм.Призначення - по бетону,з залізобетону,по цеглі,по пісковику,по тротуарній плитці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| Використовується на | Болгарке |
| К-в сегментів | 16 |
| Клас диска | Extra (5D) |
| Призначення | для бетону, залізобетону, по цеглу, по пісковику, тротуарній плитці |
| Зовнішній діаметр (D) | 232 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 22,2 мм |
| Тип диска | Сегмент (Segment) |
| Тип різу | Сухой рез |
| Товщина алмазного шару (X) | 2.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 938 ₴




