Алмазный диск Bosch Standard for Ceramic D250 d30/25,4 (2608602539)
Характеристики:Наружный диаметр (D) - 250 мм.Посадочный диаметр (d) - 30 мм.Высота слоя - 7 мм.Тип диска - Сплошной (Continuous).Тип реза - Мокрый рез,Сухой рез.Толщина алмазного слоя (X) - 1.6 мм.Призначення - по кераміці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 7 мм |
| Призначення | з кераміки |
| Зовнішній діаметр (D) | 250 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 30 мм |
| Тип диска | Сплошной (Continuous) |
| Тип різу | Мокрий різ, сухий розріз |
| Товщина алмазного шару (X) | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 318 ₴




