Диск отрезной алмазный Distar Turbo Elite Ultra D250 d25.4 (10120024019)+ разработан для аккуратных, ультратонких резов на УШМ
+ высокая скорость резания, оптимален для декоративных работ с природным камнем
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 250 мм.Посадковий діаметр (d) - 25.4 ммВисота шару - 10 мм.Використовується на - Плиткорезе.Клас диска - Extra (5D).Тип диска - Турбо (Turbo).Тип різання - Сухий рез.Товщина алмазного шару (X) - 1.6 ммПризначення - по граніту,з керамограніту,по мармуру.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| Використовується на | Плиткорізе |
| Клас диска | Extra (5D) |
| Призначення | по граніту, по керамограніту, по мармуру |
| Зовнішній діаметр (D) | 250 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 25.4 мм |
| Тип диска | Турбо (Turbo) |
| Тип різу | Сухой рез |
| Товщина алмазного шару (X) | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 471 ₴


