
Диск відрізний алмазний Distar Turbo Duplex D125 d22.2 (10117126010)
1 975 ₴
- В наявності
- Код: ik_2033636
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск отрезной алмазный Distar Turbo Duplex D125 d22.2 (10117126010)
+ диск разработан для художественной фрезеровки и резки природного камня
+ 2 в 1: фреза и диск
Характеристики:Наружный диаметр (D) - 125 мм.Посадочный диаметр (d) - 22.2 мм.Висота шару - 8 мм.Використовується на - Болгарці.Клас диска - Industrial (7D).Тип диска - Турбо (Turbo).Тип різання - Сухий рез.Товщина алмазного шару (X) - 2.8 ммПризначення - по граніту,по мармуру,по пісковику.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 8 мм |
| Використовується на | Болгарке |
| Клас диска | Industrial (7D) |
| Призначення | по граніту, по мармуру, по піщанику |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 22,2 мм |
| Тип диска | Турбо (Turbo) |
| Тип різу | Сухой рез |
| Товщина алмазного шару (X) | 2.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 975 ₴

