
Диск відрізний алмазний Distar Turbo Elite Ultra D180 d22.2 (10115024014)
1 690 ₴
- В наявності
- Код: RS30T
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск відрізний алмазний Distar Turbo Elite Ultra D180 d22.2 (10115024014)+ розроблений для акуратних, ультратонких зрізів на УШМ
+ висока швидкість різання, оптимальний для декоративних робіт з природним каменем
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 180 мм.Посадковий діаметр (d) - 22.2 мм.Висота шару - 8.5 ммВикористовується на - Болгарці.Клас диска - Extra (5D).Тип диска - Турбо (Turbo).Тип різання - Сухий рез.Товщина алмазного шару (X) - 1.4 мм.Призначення - по граніту,з керамограніту,по мармуру.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 8.5 мм |
| Використовується на | Болгарке |
| Клас диска | Extra (5D) |
| Призначення | по граніту, по керамограніту, по мармуру |
| Зовнішній діаметр (D) | 180 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 22,2 мм |
| Тип диска | Турбо (Turbo) |
| Тип різу | Сухой рез |
| Товщина алмазного шару (X) | 1.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 690 ₴

