Диск відрізний алмазний Bosch Standard for Universal Turbo D180 d22 (2608602396)
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 180 мм.Посадковий діаметр (d) - 22.2 мм.Висота шару - 10 мм.Тип диска - Турбо (Turbo).Тип різання - Сухий рез.Товщина алмазного шару (X) - 2.5 мм.Призначення - універсальний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| Призначення | Універсальний |
| Зовнішній діаметр (D) | 180 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 22,2 мм |
| Тип диска | Турбо (Turbo) |
| Тип різу | Сухой рез |
| Товщина алмазного шару (X) | 2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 262 ₴


