
Диск відрізний алмазний Distar Hard Ceramics D200 d25.4 (11120048015)
1 357 ₴
- В наявності
- Код: ik_0101926
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск відрізний алмазний Distar Hard Ceramics D200 d25.4 (11120048015)
+ призначений для високоякісної різання керамічної плитки, керамограніту з декоративними покриттями на верстатах з охолодженням
+ чистий рез без сколів) широкого спектру матеріалів. Високий ресурс роботи, низькі питомі витрати на обробку
https://youtu.be/zn0-w2kdGpk
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 200 мм.Посадковий діаметр (d) - 25.4 ммВисота шару - 10 мм.Використовується на - Плиткорезе.Клас диска - Extra (5D).Тип диска - Суцільний (Continuous).Тип різання - Мокрий рез.Товщина алмазного шару (X) - 1.6 ммПризначення - по кераміці,з керамограніту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| Використовується на | Плиткорізе |
| Клас диска | Extra (5D) |
| Призначення | по кераміці, по керамограніту |
| Зовнішній діаметр (D) | 200 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 25.4 мм |
| Тип диска | Сплошной (Continuous) |
| Тип різу | Мокрий різ |
| Товщина алмазного шару (X) | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 357 ₴

