
Диск відрізний алмазний Distar Bestseller Ceramics D230 d22.2 (11315095017)
1 357 ₴
- В наявності
- Код: ik_2028779
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск відрізний алмазний Distar Bestseller Ceramics D230 d22.2 (11315095017)
+ призначений для якісного різання керамічної плитки без охолодження на кута-шліфувальної машині
+ м'яке і стабільне різання
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 230 мм.Посадковий діаметр (d) - 22.2 мм.Висота шару - 8 мм.Використовується на - Болгарці.Клас диска - Bestseller (3D).Тип диска - Суцільний (Continuous).Тип різання - Сухий рез.Товщина алмазного шару (X) - 2.2 мм.Призначення - по кераміці,з керамограніту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 8 мм |
| Використовується на | Болгарке |
| Клас диска | Bestseller (3D) |
| Призначення | по кераміці, по керамограніту |
| Зовнішній діаметр (D) | 230 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 22,2 мм |
| Тип диска | Сплошной (Continuous) |
| Тип різу | Сухой рез |
| Товщина алмазного шару (X) | 2.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 357 ₴

