
Алмазний відрізний круг по граніту Baumesser D230 d22,23 Turbo Stein Ultra PRO (90115449010)
1 038 ₴
- В наявності
- Код: ik_2033340
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазный отрезной круг по граниту Baumesser D230 d22,23 Turbo Stein Ultra PRO (90115449010)
Характеристики:Наружный диаметр (D) - 230 мм.Посадочный диаметр (d) - 22.2 мм.Высота слоя - 8.5 мм.Тип диска - Турбо (Turbo).Тип реза - Сухой рез.Товщина алмазного шару (X) - 1.9 ммПризначення - по граніту,з керамограніту,по мармуру.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baumesser |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 8.5 мм |
| Призначення | по граніту, по керамограніту, по мармуру |
| Зовнішній діаметр (D) | 230 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 22,2 мм |
| Тип диска | Турбо (Turbo) |
| Тип різу | Сухой рез |
| Товщина алмазного шару (X) | 1.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 038 ₴

