Диск відрізний алмазний Bosch Standard for Ceramic D180 d25,4 (2608602536)
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 180 мм.Посадковий діаметр (d) - 25.4 ммВисота шару - 7 мм.Тип диска - Суцільний (Continuous).Тип різання - Мокрий рез,Сухий рез.Товщина алмазного шару (X) - 1.6 ммПризначення - по кераміці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 7 мм |
| Призначення | з кераміки |
| Зовнішній діаметр (D) | 180 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 25.4 мм |
| Тип диска | Сплошной (Continuous) |
| Тип різу | Мокрий різ, сухий розріз |
| Товщина алмазного шару (X) | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 187 ₴


