
Диск відрізний алмазний Distar Turbo Universal D230 d22.2 (10215129017)
1 316 ₴
- В наявності
- Код: ik_2030453
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск отрезной алмазный Distar Turbo Universal D230 d22.2 (10215129017)
+ разработан для широкого спектра строительных материалов
+ универсальность применения
Характеристики:Наружный диаметр (D) - 230 мм.Посадковий діаметр (d) - 22.2 мм.Висота шару - 9 мм.Використовується на - Болгарці.Клас диска - Bestseller (3D).Тип диска - Турбо (Turbo).Тип різання - Сухий рез.Товщина алмазного шару (X) - 2.6 мм.Призначення - по бетону,з граніту,по цеглі,по пісковику,по тротуарній плитці,універсальний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 9 мм |
| Використовується на | Болгарке |
| Клас диска | Bestseller (3D) |
| Призначення | по бетону, по граніту, по цеглу, по пісковику, тротуарній плитці, універсальний |
| Зовнішній діаметр (D) | 230 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 22,2 мм |
| Тип диска | Турбо (Turbo) |
| Тип різу | Сухой рез |
| Товщина алмазного шару (X) | 2.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 316 ₴



