Алмазный отрезной круг Baumesser Hart Keramik Pro 1A1R D250 d25.4 (91320481019)
Характеристики:Наружный диаметр (D) - 250 мм.Посадочный диаметр (d) - 25.4 мм.Высота слоя - 10 мм.Тип диска - Сплошной (Continuous).Тип реза - Мокрый рез.Призначення - по кераміці,з керамограніту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baumesser |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| Призначення | по кераміці, по керамограніту |
| Зовнішній діаметр (D) | 250 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 25.4 мм |
| Тип диска | Сплошной (Continuous) |
| Тип різу | Мокрий різ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 004 ₴


