Круг алмазний відрізний BAUMESSER Stein Pro 1A1R D250 d25.4 1.8x10 (91320496019)
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 250 мм.Посадковий діаметр (d) - 25.4 ммВисота шару - 10 мм.Тип диска - Суцільний (Continuous).Тип різання - Мокрий рез.Товщина алмазного шару (X) - 1.8 ммПризначення - по граніту,по кераміці,з керамограніту,по мармуру.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baumesser |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| Призначення | по граніту, по кераміці, по керамограніту, по мармуру |
| Зовнішній діаметр (D) | 250 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 25.4 мм |
| Тип диска | Сплошной (Continuous) |
| Тип різу | Мокрий різ |
| Товщина алмазного шару (X) | 1.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 915 ₴


