Алмазный отрезной круг по граниту Baumesser D230 d22,23 Turbo Stein PRO (90215082017)
Характеристики:Наружный диаметр (D) - 230 мм.Посадочный диаметр (d) - 22.2 мм.Высота слоя - 9 мм.Тип диска - Турбо (Turbo).Тип реза - Сухой рез.Призначення - по граніту,з керамограніту,по мармуру.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baumesser |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 9 мм |
| Призначення | по граніту, по керамограніту, по мармуру |
| Зовнішній діаметр (D) | 230 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 22,2 мм |
| Тип диска | Турбо (Turbo) |
| Тип різу | Сухой рез |
Інформація для замовлення
- Ціна: 910 ₴


