
Відрізний круг по цеглині Baumesser 1A1RSS/C3 230x2,6/1,8x10x22,23-18L-HIT Ziegelstein PRO (94315090017)
881 ₴
- В наявності
- Код: 94315090017
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Отрезной круг по кирпичу Baumesser 1A1RSS/C3 230x2,6/1,8x10x22,23-18L-HIT Ziegelstein PRO (94315090017)
Характеристики:Наружный диаметр (D) - 230 мм.Посадочный диаметр (d) - 22.2 мм.Высота слоя - 10 мм.Тип диска - Сегмент (Segment).Тип різання - Сухий рез.Товщина алмазного шару (X) - 2.6 мм.Призначення - по цеглині.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baumesser |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| Призначення | по цеглу |
| Зовнішній діаметр (D) | 230 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 22,2 мм |
| Тип диска | Сегмент (Segment) |
| Тип різу | Сухой рез |
| Товщина алмазного шару (X) | 2.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 881 ₴

