Диск відрізний алмазний Distar Decor Slim D125 d22.2 (11115427010)
+ призначений для високоякісної і точного різання без охолодження на УШМ широкого спектру стіновий, підлогової плитки і керамограніта
+ тонкий чистий рез забезпечується спеціальною технологією виготовлення корпусу, полегшеної масою диска і супертонких алмазним шаром 1,2 мм
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 125 мм.Посадковий діаметр (d) - 22.2 мм.Висота шару - 8 мм.Використовується на - Болгарці.Клас диска - Extra (5D).Тип диска - Суцільний (Continuous).Тип різання - Сухий рез.Товщина алмазного шару (X) - 1.2 ммПризначення - по граніту,по кераміці,з керамограніту,по мармуру.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 8 мм |
| Використовується на | Болгарке |
| Клас диска | Extra (5D) |
| Призначення | по граніту, по кераміці, по керамограніту, по мармуру |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 22,2 мм |
| Тип диска | Сплошной (Continuous) |
| Тип різу | Сухой рез |
| Товщина алмазного шару (X) | 1.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 060 ₴


