Диск отрезной алмазный Distar Marble D180 d25.4 (11120053014)
+ высокий ресурс, чистый рез
+ разработан для обработки всех видов мрамора
Характеристики:Наружный диаметр (D) - 180 мм.Посадочный диаметр (d) - 25.4 мм.Высота слоя - 8.5 мм.Використовується на - Плиткорезе.Клас диска - Extra (5D).Тип диска - Суцільний (Continuous).Тип різання - Мокрий рез.Товщина алмазного шару (X) - 1.4 мм.Призначення - з вапняку,по мармуру.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 8.5 мм |
| Використовується на | Плиткорізе |
| Клас диска | Extra (5D) |
| Призначення | по вапняку, по мармуру |
| Зовнішній діаметр (D) | 180 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 25.4 мм |
| Тип диска | Сплошной (Continuous) |
| Тип різу | Мокрий різ |
| Товщина алмазного шару (X) | 1.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 053 ₴


