Диск відрізний алмазний Distar Razor D125 d22.2 (11115062010)
+ призначений для якісного і високопродуктивного різання керамічної плитки, керамограніту, а також природного каменю
+ універсальність застосування, широкий спектр оброблюваних матеріалів
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 125 мм.Посадковий діаметр (d) - 22.2 мм.Висота шару - 8 мм.Використовується на - Болгарці.Клас диска - Extra (5D).Тип диска - Суцільний (Continuous).Тип різання - Сухий рез.Товщина алмазного шару (X) - 1.6 ммПризначення - по граніту,по кераміці,з керамограніту,по мармуру.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 8 мм |
| Використовується на | Болгарке |
| Клас диска | Extra (5D) |
| Призначення | по граніту, по кераміці, по керамограніту, по мармуру |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 22,2 мм |
| Тип диска | Сплошной (Continuous) |
| Тип різу | Сухой рез |
| Товщина алмазного шару (X) | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 954 ₴


