
Диск відрізний алмазний Distar Ceramic Granite D180 d25.4 (11320138014)
898 ₴
- В наявності
- Код: ik_2030858
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск відрізний алмазний Distar Ceramic Granite D180 d25.4 (11320138014)
+ призначений для якісного різання керамічної плитки на верстатах з охолодженням
+ висока і стабільна швидкість різання
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 180 мм.Посадковий діаметр (d) - 25.4 ммВисота шару - 8.5 ммВикористовується на - Плиткорезе.Клас диска - Bestseller (3D).Тип диска - Суцільний (Continuous).Тип різання - Мокрий рез.Товщина алмазного шару (X) - 1.5 мм.Призначення - по граніту,по кераміці,з керамограніту,по мармуру.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 8.5 мм |
| Використовується на | Плиткорізе |
| Клас диска | Bestseller (3D) |
| Призначення | по граніту, по кераміці, по керамограніту, по мармуру |
| Зовнішній діаметр (D) | 180 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 25.4 мм |
| Тип диска | Сплошной (Continuous) |
| Тип різу | Мокрий різ |
| Товщина алмазного шару (X) | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 898 ₴

