Алмазний відрізний круг Baumesser Hart Keramik Pro 1A1R D200 d25.4 (91320448015)
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 200 мм.Посадковий діаметр (d) - 25.4 ммВисота шару - 8.5 ммТип диска - Суцільний (Continuous).Тип різання - Мокрий рез.Призначення - по кераміці,з керамограніту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baumesser |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 8.5 мм |
| Призначення | по кераміці, по керамограніту |
| Зовнішній діаметр (D) | 200 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 25.4 мм |
| Тип диска | Сплошной (Continuous) |
| Тип різу | Мокрий різ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 691 ₴


