
Диск відрізний алмазний Distar Turbo Elite D125 d22.2 (10115023010)
862 ₴
- В наявності
- Код: ik_0101921
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск відрізний алмазний Distar Turbo Elite D125 d22.2 (10115023010)
+ спеціально розроблений для професійної роботи з кольоровими гранітами
+ стабільна ріжуча здатність, високий ресурс роботи
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 125 мм.Посадковий діаметр (d) - 22.2 мм.Висота шару - 9 мм.Використовується на - Болгарці.Клас диска - Extra (5D).Тип диска - Турбо (Turbo).Тип різання - Сухий рез.Товщина алмазного шару (X) - 2.2 мм.Призначення - по граніту,по мармуру,по пісковику.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 9 мм |
| Використовується на | Болгарке |
| Клас диска | Extra (5D) |
| Призначення | по граніту, по мармуру, по піщанику |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 22,2 мм |
| Тип диска | Турбо (Turbo) |
| Тип різу | Сухой рез |
| Товщина алмазного шару (X) | 2.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 862 ₴

