
Круг алмазний відрізний BAUMESSER Stein Pro 1A1R D200 d25.4 1.8x8.5 (91320496015)
634 ₴
- В наявності
- Код: ik_2034103
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Круг алмазный отрезной BAUMESSER Stein Pro 1A1R D200 d25.4 1.8x8.5 (91320496015)
Характеристики:Наружный диаметр (D) - 200 мм.Посадочный диаметр (d) - 25.4 мм.Высота слоя - 8.5 мм.Тип диска - Сплошной (Continuous).Тип реза - Мокрый рез.Товщина алмазного шару (X) - 1.8 ммПризначення - по граніту,по кераміці,з керамограніту,по мармуру.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baumesser |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 8.5 мм |
| Призначення | по граніту, по кераміці, по керамограніту, по мармуру |
| Зовнішній діаметр (D) | 200 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 25.4 мм |
| Тип диска | Сплошной (Continuous) |
| Тип різу | Мокрий різ |
| Товщина алмазного шару (X) | 1.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 634 ₴

