
Алмазний відрізний круг з керамограніту Baumesser 1A1R D250 d25,4 Stein (91320006019)
622 ₴
- В наявності
- Код: ik_2019521
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазный отрезной круг по керамограниту Baumesser 1A1R D250 d25,4 Stein (91320006019)
Характеристики:Наружный диаметр (D) - 250 мм.Посадочный диаметр (d) - 25.4 мм.Высота слоя - 5 мм.Тип диска - Сплошной (Continuous).Тип реза - Мокрый рез.Товщина алмазного шару (X) - 2 мм.Призначення - по граніту,по кераміці,з керамограніту,по мармуру.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baumesser |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 5 мм |
| Призначення | по граніту, по кераміці, по керамограніту, по мармуру |
| Зовнішній діаметр (D) | 250 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 25.4 мм |
| Тип диска | Сплошной (Continuous) |
| Тип різу | Мокрий різ |
| Товщина алмазного шару (X) | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 622 ₴

