
Диск відрізний алмазний Distar Granite D125 d22.2 (11115034010)
740 ₴
- В наявності
- Код: ik_0101919
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск відрізний алмазний Distar Granite D125 d22.2 (11115034010)
+ високий ресурс, чистий рез
+ розроблений для професійної обробки усіх видів граніту
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 125 мм.Посадковий діаметр (d) - 22.2 мм.Висота шару - 8 мм.Використовується на - Плиткорезе.Клас диска - Extra (5D).Тип диска - Суцільний (Continuous).Тип різання - Мокрий рез.Товщина алмазного шару (X) - 1.4 мм.Призначення - по граніту,по кераміці,по мармуру,по пісковику.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 8 мм |
| Використовується на | Плиткорізе |
| Клас диска | Extra (5D) |
| Призначення | по граніту, по кераміці, по мармуру, по пісковику |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 22,2 мм |
| Тип диска | Сплошной (Continuous) |
| Тип різу | Мокрий різ |
| Товщина алмазного шару (X) | 1.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴

