Диск відрізний алмазний по кераміці Distar Bestseller Ceramics D125 d22,23 (11315095010)
+ призначений для якісного різання керамічної плитки без охолодження на кута-шліфувальної машині
+ м'яке і стабільне різання
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 125 мм.Посадковий діаметр (d) - 22.2 мм.Висота шару - 8 мм.Використовується на - Болгарці.Клас диска - Bestseller (3D).Тип диска - Суцільний (Continuous).Тип різання - Сухий рез.Товщина алмазного шару (X) - 1.5 мм.Призначення - по кераміці,з керамограніту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vatzo tools |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 8 мм |
| Використовується на | Болгарке |
| Клас диска | Bestseller (3D) |
| Призначення | по кераміці, по керамограніту |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 22,2 мм |
| Тип диска | Сплошной (Continuous) |
| Тип різу | Сухой рез |
| Товщина алмазного шару (X) | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 266 ₴


