
Диск відрізний алмазний Bosch Standard for Universal Turbo D125 d22 (2608602394)
630 ₴
- В наявності
- Код: ik_2022727
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск отрезной алмазный Bosch Standard for Universal Turbo D125 d22 (2608602394)
Характеристики:Наружный диаметр (D) - 125 мм.Посадочный диаметр (d) - 22.2 мм.Высота слоя - 10 мм.Тип диска - Турбо (Turbo).Тип реза - Сухой рез.Толщина алмазного слоя (X) - 2 мм.Призначення - універсальний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| Призначення | Універсальний |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 22,2 мм |
| Тип диска | Турбо (Turbo) |
| Тип різу | Сухой рез |
| Товщина алмазного шару (X) | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴

