
Алмазний відрізний круг по кераміці Baumesser 1A1R Універсальний ceramics D125 d22,23 1,9x5 (91115018010)
387 ₴
- В наявності
- Код: ik_2033774
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Алмазный отрезной круг по керамике Baumesser 1A1R Universal ceramics D125 d22,23 1,9x5 (91115018010)
Характеристики:Наружный диаметр (D) - 125 мм.Посадочный диаметр (d) - 22.2 мм.Высота слоя - 5 мм.Тип диска - Суцільний (Continuous).Тип різання - Сухий рез.Товщина алмазного шару (X) - 1.9 ммПризначення - по кераміці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baumesser |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 5 мм |
| Призначення | з кераміки |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 22,2 мм |
| Тип диска | Сплошной (Continuous) |
| Тип різу | Сухой рез |
| Товщина алмазного шару (X) | 1.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 387 ₴



