
Диск відрізний алмазний Bosch Professional for Universal D115 d22,23 (2608602191)
440 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: ik_2000810
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск отрезной алмазный Bosch Professional for Universal D115 d22,23 (2608602191)
Характеристики:Наружный диаметр (D) - 115 мм.Посадочный диаметр (d) - 22.2 мм.Высота слоя - 10 мм.Тип диска - Сегмент (Segment).Тип реза - Сухой рез.Товщина алмазного шару (X) - 1.6 ммПризначення - універсальний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| Призначення | Універсальний |
| Зовнішній діаметр (D) | 115 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 22,2 мм |
| Тип диска | Сегмент (Segment) |
| Тип різу | Сухой рез |
| Товщина алмазного шару (X) | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴



