
Алмазний відрізний круг Baumesser Turbo Universal D125 d22,23 (90215129010)
282 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: ik_2033886
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазний відрізний круг Baumesser Turbo Universal D125 d22,23 (90215129010)
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 125 мм.Посадковий діаметр (d) - 22.2 мм.Висота шару - 8 мм.Тип диска - Турбо (Turbo).Тип різання - Сухий рез.Призначення - по бетону,з граніту,по цеглі,по пісковику,по тротуарній плитці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baumesser |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 8 мм |
| Призначення | по бетону, по граніту, по цеглу, по пісковику, тротуарній плитці |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 22,2 мм |
| Тип диска | Турбо (Turbo) |
| Тип різу | Сухой рез |
Інформація для замовлення
- Ціна: 282 ₴

