
Алмазна шліфувальна чаша (фреза) Baumesser ФАТ-М 105x2+1x24x22,23 №3 Stein (97400113088)
821 ₴
- В наявності
- Код: ik_2033350
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазна шліфувальна чаша (фреза) Baumesser ФАТ-М 105x2+1x24x22,23 №3 Stein (97400113088)
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 105 мм.Посадковий діаметр (d) - 22.2 мм.Висота сегмента - 3 мм.К-сть сегментів - 24.Тип різання - Сухий рез.Призначення - з граніту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baumesser |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сегмента | 3 мм |
| К-в сегментів | 24 |
| Призначення | по граніту |
| Зовнішній діаметр (D) | 105 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 22,2 мм |
| Тип різу | Сухой рез |
Інформація для замовлення
- Ціна: 821 ₴

