
Круг алмазний шліфувальний прямий В2-01 (1А1) 125х20х3х32 200/160 (100%)
1 327 ₴
- Немає в наявності
- Код: ik_2029573
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Круг алмазний шліфувальний прямий В2-01 (1А1) 125х20х3х32 200/160 (100%)
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 125 мм.Посадковий діаметр (d) - 32 мм.Зернистість - 200/160.Марка органічної зв'язки - В2-01.Загальна висота кола (T) - 20 мм.Товщина алмазного шару (X) - 3 мм.Форма кола - Прямого профілю.Призначення - по металу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зернистість | 200/160 |
| Марка органічної зв'язки | В2-01 |
| Призначення | Для металу |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
| Загальна висота кола (T) | 20 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
| Товщина алмазного шару (X) | 3 мм |
| Форма кола | Прямого профілю |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 327 ₴

