Тарілка алмазна гостра В1-13 (12R4) 200х2х4х13х32 125/100
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 200 мм.Посадковий діаметр (d) - 32 мм.Зернистість - 125/100.Марка органічної зв'язки - В1-13.Товщина алмазного шару (X) - 2 мм.Форма кола - Тарілчаста гостра.Ширина шару (W) - 4 мм.Призначення - по металу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зернистість | 125/100 |
| Марка органічної зв'язки | В1-13 |
| Призначення | Для металу |
| Зовнішній діаметр (D) | 200 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
| Товщина алмазного шару (X) | 2 мм |
| Форма кола | Тарілчаста гостра |
| Ширина шару (W) | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 933 ₴




