Тарелка алмазная острая В1-13 (12R4) 150х32х5 125/100 (48,2ct)
Характеристики:Наружный диаметр (D) - 150 мм.Посадочный диаметр (d) - 32 мм.Зернистость - 125/100.Марка органической связки - В1-13.Толщина алмазного слоя (X) - 3 мм.Форма кола - Тарілчаста гостра.Ширина шару (W) - 5 мм.Призначення - по металу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зернистість | 125/100 |
| Марка органічної зв'язки | В1-13 |
| Призначення | Для металу |
| Зовнішній діаметр (D) | 150 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
| Товщина алмазного шару (X) | 3 мм |
| Форма кола | Тарілчаста гостра |
| Ширина шару (W) | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 728 ₴




