Круг алмазный шлифовальный галтель B1-13 (1FF1) D125 t6 x5 R3 d32 125/100 АС4 100% 49,800сt
Характеристики:Наружный диаметр (D) - 125 мм.Посадочный диаметр (d) - 32 мм.Зернистость - 125/100.Марка органической связки - В1-13.Загальна висота кола (T) - 6 мм.Радіус (R) - 3 мм.Товщина алмазного шару (X) - 5 мм.Форма кола - Опуклого профілю (галтель).Призначення - по металу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зернистість | 125/100 |
| Марка органічної зв'язки | В1-13 |
| Призначення | Для металу |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
| Загальна висота кола (T) | 6 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
| Радіус (R) | 3 мм |
| Товщина алмазного шару (X) | 5 мм |
| Форма кола | Опуклого профілю (гальтер) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 571 ₴


