
Тарілка алмазна гостра (4B2) D125 t10 x2 w6 a20 d32 АС4 160/125 В2-01 П
1 397 ₴
- В наявності
- Код: ik_2036189
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тарелка алмазная острая (4B2) D125 t10 x2 w6 a20 d32 АС4 160/125 В2-01 ППрименение:
— заточка и доводка передней поверхности зубьев разверток, фрез, червячных фрез, дисковых пил, протяжек и другого инструмента из твердого сплава.
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 125 мм.Посадковий діаметр (d) - 32 мм.Зернистість - 160/125.Марка органічної зв'язки - В2-01.Товщина алмазного шару (X) - 2 мм.Форма кола - Тарілчаста гостра.Ширина шару (W) - 6 мм.Призначення - по металу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зернистість | 160/125 |
| Марка органічної зв'язки | В2-01 |
| Призначення | Для металу |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
| Товщина алмазного шару (X) | 2 мм |
| Форма кола | Тарілчаста гостра |
| Ширина шару (W) | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 397 ₴

