
Тарілка алмазна тупа В2-01 (12А2-20) 150х32х10 100/80
1 187 ₴
- В наявності
- Код: ik_2027761
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тарілка алмазна тупа В2-01 (12А2-20) 150х32х10 100/80
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 150 мм.Посадковий діаметр (d) - 32 мм.Зернистість - 100/80.Марка органічної зв'язки - В2-01.Товщина алмазного шару (X) - 2 мм.Форма кола - Тарілчаста тупа.Ширина шару (W) - 10 мм.Призначення - по металу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зернистість | 100/80 |
| Марка органічної зв'язки | В2-01 |
| Призначення | Для металу |
| Зовнішній діаметр (D) | 150 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
| Товщина алмазного шару (X) | 2 мм |
| Форма кола | Тарілчаста тупа |
| Ширина шару (W) | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 187 ₴



