
Тарілка алмазна гостра В2-01 (12R4) 125х32х3 80/63
879 ₴
- В наявності
- Код: ik_2027819
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тарілка алмазна гостра В2-01 (12R4) 125х32х3 80/63
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 125 мм.Посадковий діаметр (d) - 32 мм.Зернистість - 80/63.Марка органічної зв'язки - В2-01.Товщина алмазного шару (X) - 2 мм.Форма кола - Тарілчаста гостра.Ширина шару (W) - 3 мм.Призначення - по металу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зернистість | 80/63 |
| Марка органічної зв'язки | В2-01 |
| Призначення | Для металу |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
| Товщина алмазного шару (X) | 2 мм |
| Форма кола | Тарілчаста гостра |
| Ширина шару (W) | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 879 ₴



