
Алмазна шліфувальна Чашка В2-01 (12А2-45) 100x22.2x10 100/80
865 ₴
- В наявності
- Код: ik_2032050
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазна шліфувальна Чашка В2-01 (12А2-45) 100x22.2x10 100/80
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 100 мм.Посадковий діаметр (d) - 22.2 мм.Зернистість - 100/80.Марка органічної зв'язки - В2-01.Товщина алмазного шару (X) - 3 мм.Форма кола - Чашка.Ширина шару (W) - 10 мм.Призначення - по металу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Стан | Новий |
| Тип | Чашка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зернистість | 100/80 |
| Марка органічної зв'язки | В2-01 |
| Призначення | Для металу |
| Зовнішній діаметр (D) | 100 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 22,2 мм |
| Товщина алмазного шару (X) | 3 мм |
| Форма кола | Чашка |
| Ширина шару (W) | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 865 ₴



