
Круг алмазний шліфувальний прямий В2-01 (1А1) 80х10х3х20 160/125
728 ₴
- В наявності
- Код: ik_2031477
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Круг алмазний шліфувальний прямий В2-01 (1А1) 80х10х3х20 160/125
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 80 мм.Посадковий діаметр (d) - 20 мм.Зернистість - 160/125.Марка органічної зв'язки - В2-01.Загальна висота кола (T) - 10 мм.Товщина алмазного шару (X) - 3 мм.Форма кола - Прямого профілю.Призначення - по металу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зернистість | 160/125 |
| Марка органічної зв'язки | В2-01 |
| Призначення | Для металу |
| Зовнішній діаметр (D) | 80 мм |
| Загальна висота кола (T) | 10 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 20 мм |
| Товщина алмазного шару (X) | 3 мм |
| Форма кола | Прямого профілю |
Інформація для замовлення
- Ціна: 728 ₴

