Фреза для чверті 180x60x40x30x10x14
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 180 мм.Посадковий діаметр (d) - 60 мм.I - 14 мм.Висота (B) - 10 мм.Довжина (L) - 30 мм.Матеріал ріжучої частини - HSS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Стандарт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| I | 14 мм |
| Висота (B) | 10 мм |
| Довжина (L) | 30 мм |
| Матеріал різальної частини | HSS |
| Зовнішній діаметр (D) | 180 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 446 ₴




