
Фреза для чверті 160x40x40x20x9,5x8
1 882 ₴
- В наявності
- Код: 10752
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза для чверті 160x40x40x20x9,5x8
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 160 мм.Посадковий діаметр (d) - 40 мм.I - 8 мм.Висота (B) - 9.5 ммДовжина (L) - 20 мм.Матеріал ріжучої частини - HSS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Стандарт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| I | 8 мм |
| Висота (B) | 9.5 мм |
| Довжина (L) | 20 мм |
| Матеріал різальної частини | HSS |
| Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 882 ₴



